Log inRegister

Ponnyfys

Wednesday 9 july 2014, at 17:30 — 18:30
📍️Karlbergs Slottspark, Solna (Stockholms län)
You must be logged in to show your intention to participate.
Observera att tider är lite ungefärliga pga jobb, och om ingen har skrivit upp sig på att komma så kan det bli inställt. Det förutsätts även att det inte regnar för mycket.

PLATS: Karlbergs slottspark, paddocken/tennisbanan (följ vägen till vänster om huvudbyggnaden så att du har vattnet i ryggen och gå rakt fram. Efter lekplatsen har du paddocken på vänster sida och tennisbanan på höger).

ALLMÄNT: Vi träffas för utlevnad i ponyplay med träning som huvudsak - var beredd på att bli svettig! Meningen är att jobba på vår kondition och fysik för att bli starkare, snabbare och uthålligare.

Kom med eller utan partner; vi brukar dela med oss av vår tid och tidigare erfarenhet är absolut inget krav. Deltagande är fullkomligt frivilligt; vill du bara titta på är du varmt välkommen ändå. Alla leker inte med alla och alla vill heller inte leka offentligt. Parken brukar vara relativt folktom.

Behöver du låna utrustning säg till innan (via mail) så är det ofta möjligt att låna. Bekväma kläder rekommenderas.

(Log in to see member info)   vCalendar export

Comments

Content hidden for non logged-in users

Reviews

You cannot review this event since it occured too long ago.

Participants
3 attending
Content hidden for non logged-in users
Content hidden for non logged-in users
Content hidden for non logged-in users
1 interested
Content hidden for non logged-in users